Od 1 lipca 2019 roku w naszej placówce, w ramach umowy z NFZ rozpocznie działalność Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, iż od 1 lipca 2019 roku w naszej placówce, w ramach umowy z NFZ rozpocznie działalność Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, zlokalizowany przy ul. Staszica 16 w Stargardzie.

W ośrodku będą realizowane świadczenia zdrowotne w zakresie rehabilitacji ogólnoustrojowej na rzecz pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na rehabilitację w warunkach ambulatoryjnych, a pacjent nie wymaga całodobowego nadzoru medycznego.

Do Ośrodka Rehabilitacji Dziennej będą przyjmowani pacjenci ze skierowaniami wystawionymi przez lekarzy:

  • oddziału: urazowo-ortopedycznego, chirurgicznego, neurochirurgicznego, neurologicznego, reumatologicznego, chorób wewnętrznych, onkologicznego, urologicznego pediatrii, endokrynologii dziecięcej, diabetologii dziecięcej, ginekologicznego, rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej;
  • poradni: rehabilitacyjnej, urazowo-ortopedycznej, neurologicznej, reumatologicznej, poradni wad postawy, endokrynologii dziecięcej, diabetologii dziecięcej;
  • podstawowej opieki zdrowotnej – w przypadku zaostrzeń chorób przewlekłych.

Rejestracja do Ośrodka: osobista i telefoniczna – od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-13.00, pod nr tel. 91- 577- 00- 46 wew. 41.