Oferta pracy na stanowisku Pracownik Gospodarczy

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
w Stargardzie

ul Wojska Polskiego 27, 73-110 Stargard

poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

w Oddziałach Szpitalnych

Opis stanowiska:
• Utrzymanie porządku w oddziałach szpitalnych.
• Prace gospodarcze i porządkowe na obiekcie.
• Układanie, ważenie, segregacja odpadów z jednostek organizacyjnych Szpitala.

Wymagania:
• Odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Wymagane dokumenty:
• CV.
• List motywacyjny.
• Mile widziana Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (bądź zaświadczenie).

Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
• Stabilne zatrudnienie.
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Kontakt:
Pani Emilia Aftewicz – tel. 601 398 460
Pani Ewa Nowik – tel. 697 627 769

Oferty należy przesyłać na adres e-mail: e.witkowska@zozstargard.pl

PRACA OD ZARAZ