Oferta pracy na stanowisku Pomoc Kuchenna

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
w Stargardzie

ul Wojska Polskiego 27, 73-110 Stargard

poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

POMOC KUCHENNA

Opis stanowiska:

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków -obieranie warzyw -zmywanie naczyń stołowych i kuchennych -sprzątanie pomieszczeń kuchennych -mycie sprzętu
    i urządzeń,
  • Wydawanie posiłków na oddziały szpitalne.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy,
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • List motywacyjny,
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna (bądź zaświadczenie).

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.

Kontakt:

Pani Marta Bubacz – tel. 505 955 185

Oferty należy przesyłać na adres e-mail: e.witkowska@zozstargard.pl

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 30.11.2020 r.