Oferta pracy na stanowisku Pracownik Gospodarczy w Oddziałach Szpitalnych

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
w Stargardzie

ul Wojska Polskiego 27, 73-110 Stargard

poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

w Oddziałach Szpitalnych

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie porządku w oddziałach szpitalnych,
  • Prace gospodarcze i porządkowe na obiekcie.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • List motywacyjny.
  • Mile widziana Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (bądź zaświadczenie).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

 Kontakt:

Pani Ewa Nowik – tel. 697 627 769
Oferty należy przesyłać na adres e-mail: e.witkowska@zozstargard.pl

TERMIN SKŁADANIA OFERT:  30.11.2020 r.